21 Kalem İlaç, Serum ve Beslenme Ürünü Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf21 Kalem İlaç, Serum ve Beslenme Ürünü Alımı ihalesi (İKN 2022/482649) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/482649
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ordu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/482649 · Sonuç tarihi: 07.07.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 162 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺166.634.347.
- İdare hakkında: Ordu İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 160 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 12,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi — ₺28.479 (1 istekli)
Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi — ₺229.950 (2 istekli)
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
21 Kalem İlaç, Serum ve Beslenme Ürünü Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺28.479; 2. kısım: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi, ₺229.950.
Ordu İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 150 Kalem Teknik Servis Malzeme Alımı — Ribayer Tekstil İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺32.450 (14.01.2026)
- 111 Kalem İmmünohistokimyasal Kit ve Kit Karşılığı Cihaz Alımı — Detay Medikal ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti., ₺34.941 (01.04.2021)
- 2021 Yılı Mefruşat ve Tuhafiye Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.320 (07.06.2021)
- Gölköy Devlet Hastanesi İçin Tıbbi Cihaz ve Ayniyat Demirbaş Alımı — SUR-MED Cerrahi ve Medikal Özel Laboratuar Hizmetleri Tıbbi Malzemeler İthalat-Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺105.150 (30.03.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 38 Grup Tahnitli Tüm Vücut Kadavra (Kadın), Yüksek Çözünürlüklü Anatomi Eğitimi Sistemi, Eğitim Maketleri ve Laboratuvar Cihazları Alımı — Çoklar Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺28.500, Kastamonu (01.09.2026)
- 166 Kalem Biyomedikal Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺28.500, Osmaniye (02.06.2026)
- 50 Kalem Biyomedikal Tıbbi Sarf Malzemesi Alımı — Zenda Medikal Elektronik İnşaat Temizlik Gıda Pazarlama Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi, ₺28.444, Muş (18.07.2022)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →