24 Kalem Mutfak Plastik Malzeme Alım İhalesi
24 Kalem Mutfak Plastik Malzeme Alım İhalesi ihalesi (İKN 2020/681513) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/681513
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Konya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/681513 · Sonuç tarihi: 18.02.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 16 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺9.148.199.
- İdare hakkında: Konya Numune Hastanesi Baştabipliği Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 46 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺32.530
Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺738
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
24 Kalem Mutfak Plastik Malzeme Alım İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺32.530; 2. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺738.
Konya Numune Hastanesi Baştabipliği Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 11 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı — Yapılcan Sağlık Gereçleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi, ₺38.100 (14.04.2026)
- 11 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alım İhalesi — Yapılcan Sağlık Gereçleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi, ₺19.950 (25.08.2021)
- 52 Kalem Gıda Malzemesi Alım İhalesi — Cem Baykan Gıda Temizlik Yemek Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺16.000 (26.01.2021)
- 19 Kalem Biyomedikal Malzeme Alımı — Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi, ₺54.816 (18.12.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →