25 Kalem Kuru Gıda Ve Balıketi Alımı
Gıda ve İçecek25 Kalem Kuru Gıda Ve Balıketi Alımı ihalesi (İKN 2022/46283) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/46283
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Osmaniye
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/46283 · Sonuç tarihi: 18.03.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: MKM Grupları Sağlık Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺8.473.535.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 112 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
MKM Grupları Sağlık Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺750 (2 istekli)
MKM Grupları Sağlık Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Yılmazoğulları Gıda Ürünleri İnşaat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi — ₺775.437 (1 istekli)
Yılmazoğulları Gıda Ürünleri İnşaat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
25 Kalem Kuru Gıda Ve Balıketi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: MKM Grupları Sağlık Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺750; 2. kısım: Yılmazoğulları Gıda Ürünleri İnşaat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi, ₺775.437.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 68 Kalem Diş Malzemeleri Alımı — Gülsa Tıbbi Cihazlar ve Malzeme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi., ₺1.325 (31.08.2022)
- Halk Sağlığı Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.250 (16.08.2022)
- Tıbbi Cihaz ve Makine Teçhizat Periyodik Bakım Onarım Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺8.590 (10.02.2022)
- 16 Kalem Tıbbi ve Biyomedikal Malzeme Alımı — MDRC Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺14.011 (10.02.2022)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 49 Kalem Laboratuvar Sarf Malzemesi Alımı — Biogen Medikal Cihazlar Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.600, İzmir (05.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →