Halk Sağlığı Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfHalk Sağlığı Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2022/600285) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/600285
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Osmaniye
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/600285 · Sonuç tarihi: 16.08.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 111 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺2.250 (2 istekli)
2. kısım
Fidalab Laboratuvar Sağlık Ürün.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺82.340 (4 istekli)
Fidalab Laboratuvar Sağlık Ürün.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Halk Sağlığı Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.250; 2. kısım: Fidalab Laboratuvar Sağlık Ürün.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺82.340.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 68 Kalem Diş Malzemeleri Alımı — Gülsa Tıbbi Cihazlar ve Malzeme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi., ₺1.325 (31.08.2022)
- 25 Kalem Kuru Gıda Ve Balıketi Alımı — MKM Grupları Sağlık Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺750 (18.03.2022)
- Tıbbi Cihaz ve Makine Teçhizat Periyodik Bakım Onarım Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺8.590 (10.02.2022)
- 16 Kalem Tıbbi ve Biyomedikal Malzeme Alımı — MDRC Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺14.011 (10.02.2022)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 65 Kalem Laboratuvar Sarf Malzemesi — Alice Medikal Sosyal Hizmetler Kırtasiye Taşımacılık Petrol Sanayi Taahüt Ticaret Limited Şirketi, ₺2.250, Diyarbakır (19.06.2026)
- 158 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Kırtasiye ve Test Alımı — Analiz Biomedical Kimya Ecza Deposu Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.250, Şanlıurfa (09.09.2022)
- 37 Kalem Biyomedikal & Tıbbi Sarf Malzemesi Alımı — Önde Sağlık Hizmetleri Medikal Ticaret Limited Şirketi, ₺2.250, Aksaray (26.07.2022)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →