26/09/2022-09/06/2023 Dönemi Malzemeli Yemek Hazırlama, Dağıtım ve Sonrası Hizmetleri Alımı
Yemek ve Konaklama HizmetleriSağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Artvin Çoruh Üniversitesi tarafından açılan "26/09/2022-09/06/2023 Dönemi Malzemeli Yemek Hazırlama, Dağıtım ve Sonrası Hizmetleri Alımı" ihalesini Yaşar Sofra Gıda Temizlik İnşaat Petrol Elektrik ve Elektronik Hayvan Tarım Ürünleri Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi 3.804.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 8 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/627159).
- İhale Kayıt No
- 2022/627159
- Kazanan firma
- Yaşar Sofra Gıda Temizlik İnşaat Petrol Elektrik ve Elektronik Hayvan Tarım Ürünleri Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.804.500
- İstekli sayısı
- 8
- İl
- Artvin
- Sonuç tarihi
- 14.09.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/627159 · Sonuç tarihi: 14.09.2022
İhalenin konusu
Seyitler ve Merkez Yerleşkeleri İçin Toplam 175.000 Öğün/Adet Malzemeli Yemek Hizmeti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 8 istekli teklif verdi — Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %48 üzerinde.
- İdare hakkında: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Artvin Çoruh Üniversitesi adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.