28 Temmuz-3 Ekim 2022 Tarihleri Arasında Taşkent Kıblekayası Gençlik Kampında 11 Dönemlik Ulusal Yaz ve Sonbahar Kampları Ulaşım, Yemek, Temizlik ve Sigorta
Temizlik ve Çevre HizmetleriKonya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "28 Temmuz-3 Ekim 2022 Tarihleri Arasında Taşkent Kıblekayası Gençlik Kampında 11 Dönemlik Ulusal Yaz ve Sonbahar Kampları Ulaşım, Yemek, Temizlik ve Sigorta" ihalesini Tekinler Turizm Nakliyat Temizlik Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.339.827,27 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/514849).
- İhale Kayıt No
- 2022/514849
- Kazanan firma
- Tekinler Turizm Nakliyat Temizlik Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.339.827
- İstekli sayısı
- 5
- İdare
- Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 01.08.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/514849 · Sonuç tarihi: 01.08.2022
İhalenin konusu
28 Temmuz-3 Ekim 2022 Tarihleri Arasında Taşkent Kıblekayası Gençlik Kampında 11 Dönemlik Ulusal Yaz ve Sonbahar Kampları Ulaşım, Yemek, Temizlik ve Sigorta İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Temizlik ve Çevre Hizmetleri sektöründe ortalamayla (5,6 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Tekinler Turizm Nakliyat Temizlik Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 14 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺64.570.970.
- İdare hakkında: Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.