30 Temmuz-30 Eylül 2022 Tarihleri Arasında Beyşehir Gençlik Kampında 9 Dönemlik Ulusal Yaz Kampı Ulaşım, Yemek, Temizlik ve Sigorta
Finans ve Sigorta HizmetleriKonya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "30 Temmuz-30 Eylül 2022 Tarihleri Arasında Beyşehir Gençlik Kampında 9 Dönemlik Ulusal Yaz Kampı Ulaşım, Yemek, Temizlik ve Sigorta" ihalesini Firuzen Oto Kiralama Turizm Kuyumculuk Madencilik Nakliye Ticaret Limited Şirketi 1.347.200 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 6 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/514741).
- İhale Kayıt No
- 2022/514741
- Kazanan firma
- Firuzen Oto Kiralama Turizm Kuyumculuk Madencilik Nakliye Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.347.200
- İstekli sayısı
- 6
- İdare
- Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 29.07.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/514741 · Sonuç tarihi: 29.07.2022
İhalenin konusu
30 Temmuz - 30 Eylül 2022 Tarihleri Arasında Beyşehir Gençlik Kampında 9 Dönemlik Ulusal Yaz Kampı Ulaşım, Yemek, Temizlik ve Sigorta İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 6 istekli teklif verdi — Finans ve Sigorta Hizmetleri sektöründe ortalamanın (3,3 istekli) %82 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Firuzen Oto Kiralama Turizm Kuyumculuk Madencilik Nakliye Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 9 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺433.614.635.
- İdare hakkında: Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 6 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.