29 Ağustos-4 Eylül 2022 Tarihlerinde Samsun İlinde Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması, Lise Öğrencileri İklim Değişikliği Araştırma Projeleri Yarışması ve Üniversite Öğrencileri Araştırma Proje Yarışmaları Organizasyonu
TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından açılan "29 Ağustos-4 Eylül 2022 Tarihlerinde Samsun İlinde Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması, Lise Öğrencileri İklim Değişikliği Araştırma Projeleri Yarışması ve Üniversite Öğrencileri Araştırma Proje Yarışmaları Organizasyonu" ihalesini Feram Turizm Organizasyon Nakliye Servis Taşımacılığı İnşaat Temizlik Personel Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.479.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/665463).
- İhale Kayıt No
- 2022/665463
- Kazanan firma
- Feram Turizm Organizasyon Nakliye Servis Taşımacılığı İnşaat Temizlik Personel Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.479.000
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 16.08.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/665463 · Sonuç tarihi: 16.08.2022
İhalenin konusu
29 Ağustos-4 Eylül 2022 Tarihlerinde Samsun İlinde Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması, Lise Öğrencileri İklim Değişikliği Araştırma Projeleri Yarışması ve Üniversite Öğrencileri Araştırma Proje Yarışmaları Organizasyonu.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Feram Turizm Organizasyon Nakliye Servis Taşımacılığı İnşaat Temizlik Personel Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 13 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺69.419.028.
- İdare hakkında: TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.