Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması Lise Öğrencileri İklim Değişikliği Araştırma Projeleri Yarışması Üniversite Öğrencileri Araştırma Proje Yarışmaları Proje Sergisi ve Değerlendirmeleri Organizasyonu
TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından açılan "Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması Lise Öğrencileri İklim Değişikliği Araştırma Projeleri Yarışması Üniversite Öğrencileri Araştırma Proje Yarışmaları Proje Sergisi ve Değerlendirmeleri Organizasyonu" ihalesini Artı Sistem Turizm Taşımacılık Otomotiv İnşaat Emlak Gıda Hayvancılık San. ve Tic.Ltd. Şti. 2.146.550 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/371247).
- İhale Kayıt No
- 2022/371247
- Kazanan firma
- Artı Sistem Turizm Taşımacılık Otomotiv İnşaat Emlak Gıda Hayvancılık San. ve Tic.Ltd. Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺2.146.550
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 02.06.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/371247 · Sonuç tarihi: 02.06.2022
İhalenin konusu
22-24 Temmuz 2022 Tarihleri Arasında TEKNOFEST 2022 Kapsamında Giresun İlinde Gerçekleştirilecek Olan 2204 C Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması, 2204 D Lise Öğrencileri İklim Değişikliği Araştırma Projeleri Yarışması, 2242 Üniversite Öğrencileri Araştırma Proje Yarışmaları Proje Sergisi ve Değerlendirmeleri Organizasyonu (365 Kişi x Gün Konaklamalı)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Artı Sistem Turizm Taşımacılık Otomotiv İnşaat Emlak Gıda Hayvancılık San. ve Tic.Ltd. Şti., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺11.853.085.
- İdare hakkında: TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.