29 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf29 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2026/1377520) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1377520
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Osmaniye
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1377520 · Sonuç tarihi: 02.09.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Turkuaz Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 52 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺112.060.297.
- İdare hakkında: Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Osmaniye Düziçi Devlet Hastanesi Başhekimliği adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Turkuaz Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺784.050 (5 istekli)
Turkuaz Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Yeldan Tıbbi Malzemeler Ticaret Limited Şirketi — ₺118.725 (5 istekli)
Yeldan Tıbbi Malzemeler Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
29 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Turkuaz Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺784.050; 2. kısım: Yeldan Tıbbi Malzemeler Ticaret Limited Şirketi, ₺118.725.
Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Osmaniye Düziçi Devlet Hastanesi Başhekimliği idaresinde benzer ölçekteki işler
- 64 Kalem Temizlik Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺693.450 (20.08.2026)
- 2 Kısım Yaş Sebze ve Meyve, Ekmek Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺558.000 (06.07.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- BİYOSİDAL ÜRÜN SATIN ALINACAKTIR — Promise Çevre Sağlığı İlaçları ve Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺783.600, Balıkesir (15.04.2022)
- 6 Kalem PCR Laboratuvarı Sarf Malzeme Alımı — Laborsan Laboratuar Tıbbi Cihazlar ve Malzemeler Ticaret Limited Şirketi, ₺784.500, Kocaeli (01.09.2020)
- 40 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Medicall Biomedikal Mühendislik Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi, ₺783.500, Mersin (02.01.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →