64 Kalem Temizlik Malzeme Alımı
Mobilya ve Döşeme64 Kalem Temizlik Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2026/1085176) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1085176
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Osmaniye
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1085176 · Sonuç tarihi: 28.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Osmaniye Düziçi Devlet Hastanesi Başhekimliği adına sonuçlanan 5 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 10 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺58.200 (14 istekli)
2. kısım
Dekar Temizlik Lojistik İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺197.270 (14 istekli)
Dekar Temizlik Lojistik İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Tima Gold Kuyumculuk Ambalaj Temizlik İnşaat Lojistik Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺352.000 (14 istekli)
Tima Gold Kuyumculuk Ambalaj Temizlik İnşaat Lojistik Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
64 Kalem Temizlik Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺58.200; 2. kısım: Dekar Temizlik Lojistik İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺197.270; 3. kısım: Tima Gold Kuyumculuk Ambalaj Temizlik İnşaat Lojistik Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺352.000.
Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Osmaniye Düziçi Devlet Hastanesi Başhekimliği idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2 Kısım Yaş Sebze ve Meyve, Ekmek Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺558.000 (06.07.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Samsun Yöresel Ürünleri Markalaşıyor Projesi Kapsamında Endüstriyel Mutfak, Mutfak Malzemeleri ve Ofis Ekipmanları Alımı İşi — Dünya Mühendislik Bilgisayar Sis.Ve İl.San.Ti.Ltd.Şt, ₺58.400, Samsun (27.05.2021)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı İş Ortaklığı, ₺57.902, Yalova (10.02.2021)
- Birimler İçin 15 Kısım Temizlik Malzemesi Alımı — Bahar Medikal Tıbbi Malzeme ve İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, ₺58.500, Trabzon (09.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →