3 Kısım Laboratuvar Hizmet Alımı
Mühendislik ve Müşavirlik3 Kısım Laboratuvar Hizmet Alımı ihalesi (İKN 2026/669873) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/669873
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Karaman
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/669873 · Sonuç tarihi: 29.07.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Turklab Laboratuvar ve Görüntüleme Sistemleri Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 15 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺113.908.524.
- İdare hakkında: Karaman İl Sağlık Müdürlüğü Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği adına sonuçlanan 15 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Turklab Laboratuvar ve Görüntüleme Sistemleri Anonim Şirketi — ₺2.711.715 (9 istekli)
Turklab Laboratuvar ve Görüntüleme Sistemleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Nemesis Tıbbi Laboratuvarları Medikal Elektrik İnşaat Turizm Oto Kiralama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi — ₺4.606.008 (9 istekli)
Nemesis Tıbbi Laboratuvarları Medikal Elektrik İnşaat Turizm Oto Kiralama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 Kısım Laboratuvar Hizmet Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Turklab Laboratuvar ve Görüntüleme Sistemleri Anonim Şirketi, ₺2.711.715; 2. kısım: Nemesis Tıbbi Laboratuvarları Medikal Elektrik İnşaat Turizm Oto Kiralama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺4.606.008.
Karaman İl Sağlık Müdürlüğü Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği idaresinde benzer ölçekteki işler
- 85 Kalem İlaç ve Serum Alımı — Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺2.843.160 (27.08.2026)
- 33 Kalem Laboratuvar ve Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.514.750 (13.08.2026)
- 38 Kalem Kıyafet Alımı — Düzen Tuhafiye Konfeksiyon İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.431.220 (27.08.2026)
- 11 Kısım 16 Kalem Bilgisayar Yedek Parça Alımı — Poser Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.281.096 (21.08.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mühendislik ve Müşavirlik
- Er İdare Turizm İnş Gıda Tem Hiz Alımı San Tic AŞ'ye OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmet Alımı İşi — Kariyer İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık Otomotiv İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺2.718.360, Erzincan (31.12.2025)
- EÜAŞ Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilatına Bağlı Birimlerde Görevli Toplam 1047 Çalışan İçin 24 Ay Süre ile 1 Kişi İşyeri Hekiminin 2094 Saat Çalıştırılması Hizmet Alımı — Aslan İş Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.722.200, Ankara (08.05.2026)
- DSİ 8. Bölge Müdürlüğü (Erzurum) İş Yerlerinde İş Yeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personeli Hizmet Alımı İşi — Alsan OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık İnşaat Taahhüt Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺2.689.260, Erzurum (09.01.2026)
Mühendislik ve Müşavirlik sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →