37 Kalem İlaç ve Serum Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf37 Kalem İlaç ve Serum Alımı ihalesi (İKN 2021/524727) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/524727
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Çanakkale
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/524727 · Sonuç tarihi: 16.11.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 37 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺131.529.129.
- İdare hakkında: Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi adına sonuçlanan 10 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi — ₺53.803 (2 istekli)
Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Eska Ecza Deposu Ve Tıbbi Gereçler Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti — ₺54.774 (2 istekli)
Eska Ecza Deposu Ve Tıbbi Gereçler Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Ankara Beşer Ecza Deposu Ve İlaç Pazarlama A.Ş. — ₺474.780 (1 istekli)
Ankara Beşer Ecza Deposu Ve İlaç Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
37 Kalem İlaç ve Serum Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺53.803; 2. kısım: Eska Ecza Deposu Ve Tıbbi Gereçler Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti, ₺54.774; 3. kısım: Ankara Beşer Ecza Deposu Ve İlaç Pazarlama A.Ş., ₺474.780.
Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- 8 Kalem Mikrobiyoloji Laboratuvarı Sarf Malzeme Alımı — Garnet Tıbbi ve Teknolojik Sistemler A.Ş, ₺4.880 (13.07.2021)
- Sütur Alımı — Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti., ₺287.922 (15.12.2020)
- X - Işın Tüpü — Ge Medical Systems Türkiye Ltd.Şti, ₺581.000 (23.09.2020)
- 2 Grup Biyokimya Laboratuvarı Hizmet Alımı — Akın Labaratuvar Cihazları San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.110.000 (29.04.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Hastanemiz Göz Bölümü İçin 16 Kısım (17 Kalem) Tıbbi Malzeme Alımı — ÖZ-DE Sağlık Gereçleri Ticaret Limited Şirketi, ₺53.800, Trabzon (06.01.2026)
- Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesisleri (Bölge, KDÇHH, Kozluk, Gercüş, Beşiri ve Hasankeyf DH) İçin 77 Kalem Biyomedikal Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺53.790, Batman (27.10.2020)
- BİYOMEDİKAL VE AYNİYAT MALZEME SATIN ALINACAKTIR — Öz-De Sağlık Gereçleri Ticaret Limited Şirketi, ₺53.880, Rize (20.08.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →