Sütur Alımı
Gıda ve İçecekSütur Alımı ihalesi (İKN 2020/454716) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/454716
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Çanakkale
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/454716 · Sonuç tarihi: 15.12.2020
İhalenin konusu
100 Kalem Sutur Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti., kayıtlarımızda 36 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺16.566.938.
- İdare hakkında: Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi adına sonuçlanan 10 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. — ₺287.922
Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺474.976
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Sütur Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti., ₺287.922; 2. kısım: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺474.976.
Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- 37 Kalem İlaç ve Serum Alımı — Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺53.803 (16.11.2021)
- 8 Kalem Mikrobiyoloji Laboratuvarı Sarf Malzeme Alımı — Garnet Tıbbi ve Teknolojik Sistemler A.Ş, ₺4.880 (13.07.2021)
- X - Işın Tüpü — Ge Medical Systems Türkiye Ltd.Şti, ₺581.000 (23.09.2020)
- 2 Grup Biyokimya Laboratuvarı Hizmet Alımı — Akın Labaratuvar Cihazları San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.110.000 (29.04.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- (6) Kalem Unlu Mamuller Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺288.715, Ankara (31.12.2025)
- Kırmızı Et Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺286.400, Ağrı (17.03.2026)
- Kırmızı Et, Tavuk Eti ve Yumurta — Global Tavukçuluk Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺285.420, Ankara (03.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →