48 (Kırksekiz) Personelli Hizmet Alımı
Sümer Holding Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından açılan "48 (Kırksekiz) Personelli Hizmet Alımı" ihalesini Peak Kimya Temizlik Medikal Tekstil Madencilik Danışmanlık İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 29.930.208,6 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1640282).
- İhale Kayıt No
- 2025/1640282
- Kazanan firma
- Peak Kimya Temizlik Medikal Tekstil Madencilik Danışmanlık İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺29.930.209
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 11.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1640282 · Sonuç tarihi: 11.12.2025
İhalenin konusu
01.01.2026-31.12.2026 Tarihleri Arası 12 (Oniki) Ay Süreli 4 (Dört) Teknik, 4 (Dört) Şoför, 22 (Yirmiiki) Yönlendirme ve Destek Hizmeti, 2 (İki) Arşiv Temizlik ve 16 (Onaltı) Genel Temizlik Olmak Üzere Toplam 48 (Kırksekiz) Personelli Hizmet Alımı İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Sümer Holding Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.