5 Kalem E5000 Kablo Etiketi
5 Kalem E5000 Kablo Etiketi ihalesi (İKN 2026/257344) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/257344
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/257344 · Sonuç tarihi: 09.04.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺136.011.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺15.035
KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Genesis Genel Elektrik Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺68.040
Genesis Genel Elektrik Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
5 Kalem E5000 Kablo Etiketi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺15.035; 2. kısım: Genesis Genel Elektrik Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺68.040.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 17 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — BRN Tedarik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺14.700 (05.03.2026)
- 16 Kalem Muhtelif Lokomotif Malzemesi (Manometre, Gösterge vb,) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺13.920 (12.05.2026)
- 135 Kalem Muhtelif Lokomotif Bağlantı Elemanları — Alpan Hidrolik Pnomatik ve Makina Parçaları İmalatı Limited Şirketi, ₺16.176 (08.06.2026)
- 11 Kalem Muhtelif Lokomotif Malzemeleri (Kontraplak, Zemin Muşambası, Laminant, Yalıtım Malzemeleri, Cam Silecek Sistemleri ve Korna) — Cellofoam Ses Yalıtım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺12.558 (22.05.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →