135 Kalem Muhtelif Lokomotif Bağlantı Elemanları
135 Kalem Muhtelif Lokomotif Bağlantı Elemanları ihalesi (İKN 2026/639631) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/639631
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/639631 · Sonuç tarihi: 03.06.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Hidroes Endüstriyel Donanım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺9.657.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Hidroes Endüstriyel Donanım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.061
Hidroes Endüstriyel Donanım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Alpan Hidrolik Pnomatik ve Makina Parçaları İmalatı Limited Şirketi — ₺16.176
Alpan Hidrolik Pnomatik ve Makina Parçaları İmalatı Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
135 Kalem Muhtelif Lokomotif Bağlantı Elemanları ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Hidroes Endüstriyel Donanım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.061; 2. kısım: Alpan Hidrolik Pnomatik ve Makina Parçaları İmalatı Limited Şirketi, ₺16.176.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 12 Kalem CER Motoru ve Elektrik Kömürü — Endüstri Teknik İthalat İhracat Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺11.600 (10.03.2026)
- 11 Kalem Muhtelif Lokomotif Malzemeleri (Kontraplak, Zemin Muşambası, Laminant, Yalıtım Malzemeleri, Cam Silecek Sistemleri ve Korna) — Cellofoam Ses Yalıtım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺12.558 (22.05.2026)
- 16 Kalem Muhtelif Lokomotif Malzemesi (Manometre, Gösterge vb,) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺13.920 (12.05.2026)
- 17 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — BRN Tedarik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺14.700 (05.03.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →