6 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri
Elektrik Ekipmanları6 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri ihalesi (İKN 2026/195411) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/195411
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/195411 · Sonuç tarihi: 30.03.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 10 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.437.141.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺66.800
Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.700
Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
6 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺66.800; 2. kısım: Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.700.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 9 Kalem Muhtelif Motor Malzemesi — EDA Endüstriyel Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺61.340 (03.04.2026)
- 5 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — Voith Turbo Güç Aktarma Tekniği Limited Şirketi, ₺59.700 (20.04.2026)
- 61 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Linatek Elektronik Raylı Sistemler Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺86.130 (06.04.2026)
- 15 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺45.599 (17.03.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- METS Elektrik Malzemeleri (25 Kalem) — Atalay Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺66.680 (16.07.2025)
- Elektrik Malzemeleri — BAB Elektrik Otomasyon Makina Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺67.500, Kocaeli (03.07.2026)
- Mevcut Jeneratör Çıkış Kesicisinin Demontaj Edilerek Yeni Sistem 1 Adet Vakumlu Tip Jeneratör Kesicisinin Satın Alınması ve Montajının Yapılarak Çalışır Vaziyette Teslim Edilmesi İşi — Genkor Elektrik Mühendislik ARGE Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺68.000, Samsun (18.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →