53 Kalem Muhtelif Lastik ve Kauçuk Malzemeler
Araç ve Taşıma Ekipmanları53 Kalem Muhtelif Lastik ve Kauçuk Malzemeler ihalesi (İKN 2026/256162) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/256162
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/256162 · Sonuç tarihi: 09.04.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Keçesan Keçe Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.796.135.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Keçesan Keçe Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺751.200
Keçesan Keçe Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
MG Aydın Torna Kalıp Kauçuk Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺56.250
MG Aydın Torna Kalıp Kauçuk Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
53 Kalem Muhtelif Lastik ve Kauçuk Malzemeler ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Keçesan Keçe Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺751.200; 2. kısım: MG Aydın Torna Kalıp Kauçuk Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺56.250.
SATIN ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 137 Kalem Muhtelif Elektrik Sarf Malzemeleri — DNK Endüstriyel Yapı Market Makina İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺694.849 (02.04.2026)
- 6 Kalem E5000 Lokomotif Kum Kutusu ve Junctıon Box — Esray Makina Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺86.400 (12.05.2026)
- 5 Kalem Muhtelif Gres ve Rulman Yağlama Sistemi Takımı — Enda Petrol Ürünleri Madeni Yağlar ve Danışmanlık Limited Şirketi, ₺4.500 (01.04.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- 1 Adet Teleskopik Forklift (Telehandler) Alımı — MST Satış Pazarlama Ve Yatırım Anonim Şirketi, ₺750.000, Ankara (22.06.2021)
- Araç Lastiği — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺752.534, Muğla (05.03.2020)
- 27 Kalem Klima ve CNG Gaz Birimi Yedek Parça Alımı — Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺748.940, Ankara (08.02.2021)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →