5 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf5 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2022/266439) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/266439
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Tekirdağ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/266439 · Sonuç tarihi: 13.06.2022
İhalenin konusu
18 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Avrasya Biyoteknoloji ve Sağlık Gereçleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺887.500.
- İdare hakkında: T.C.Sağlık Bakanlığı Tekirdağ Dr.İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 21 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Avrasya Biyoteknoloji ve Sağlık Gereçleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺165.480 (2 istekli)
Avrasya Biyoteknoloji ve Sağlık Gereçleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Draeger Medikal Ticaret ve Servis Anonim Şirketi — ₺95.000 (1 istekli)
Draeger Medikal Ticaret ve Servis Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
5 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Avrasya Biyoteknoloji ve Sağlık Gereçleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺165.480; 2. kısım: Draeger Medikal Ticaret ve Servis Anonim Şirketi, ₺95.000.
T.C.Sağlık Bakanlığı Tekirdağ Dr.İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 9 Kalem Göz Sarf Malzeme Alımı — Venus Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺179.960 (12.05.2022)
- 6 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺91.800 (15.06.2022)
- 16 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺84.955 (04.04.2022)
- 8 Kalem İlaç Alımı — Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺258.800 (27.05.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 7 Kalem Tıbbi Sarf Malzemeleri Alımı — Metin Onay Ecza Deposu Limited Şirketi, ₺165.500, İstanbul (18.03.2026)
- DİŞ SARF MALZEMESİ VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN — Gülsa Tıbbi Cihazlar ve Malzeme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi., ₺165.575, Antalya (27.04.2022)
- 160 Kalem Diş Sarf Malzeme Alımı — Onur Diş Deposu Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺165.581, Kocaeli (23.06.2022)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →