9 Kalem Göz Sarf Malzeme Alımı
9 Kalem Göz Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2022/296805) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/296805
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Tekirdağ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/296805 · Sonuç tarihi: 12.05.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Venus Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.845.125.
- İdare hakkında: T.C.Sağlık Bakanlığı Tekirdağ Dr.İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 21 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Venus Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺179.960 (1 istekli)
Venus Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Med'c Tıbbi Malzeme Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi. — ₺130.518 (1 istekli)
Med'c Tıbbi Malzeme Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
9 Kalem Göz Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Venus Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺179.960; 2. kısım: Med'c Tıbbi Malzeme Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi., ₺130.518.
T.C.Sağlık Bakanlığı Tekirdağ Dr.İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 5 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Avrasya Biyoteknoloji ve Sağlık Gereçleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺165.480 (13.06.2022)
- 8 Kalem İlaç Alımı — Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺258.800 (27.05.2022)
- 6 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺91.800 (15.06.2022)
- 16 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺84.955 (04.04.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →