60 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı
Bilgisayar ve Büro Donanımı60 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2021/260673) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/260673
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Elazığ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/260673 · Sonuç tarihi: 24.06.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 41 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 18,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺2.601 (3 istekli)
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺114.821 (3 istekli)
3. kısım
Ortaklar Eğitim Kırtasiye Ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi — ₺28.423 (3 istekli)
Ortaklar Eğitim Kırtasiye Ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
60 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.601; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺114.821; 3. kısım: Ortaklar Eğitim Kırtasiye Ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi, ₺28.423.
Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 35 Kalem Muhtelif Giyim Ve Tekstil Malzemesi Alımı — Renasan Mürekkepli Şeritler Sanayi Ve Ticaret A.Ş, ₺28.526 (27.05.2021)
- 15 Kalem Eğitim Mankeni, Eğitim Simülatörü ve Eğitim Malzemesi Alımı — Hedef Sağlık Gıda Temizlik İnşaat Medikal Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺124.080 (22.04.2021)
- 42 Kalem Muhtelif İlaç ve Serum Alımı — Erdem Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺153.180 (17.02.2026)
- 31 Kalem Yaş Sebze, Meyve ve Yumurta Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺268.175 (28.07.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı (8 Kalem) — Yusufoğlu Kırtasiye İnşaat Nakliye Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.600, Ankara (17.12.2025)
- Kırtasiye ve Basılı Malzeme — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.600, Isparta (05.03.2021)
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Birimlerin İhtiyacı İçin, 27 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı — Biltemak Grup Bilişim Kırtasiye Kitap Temizlik Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.693, Gaziantep (30.10.2025)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →