63 Kalem Muhtelif Sigorta ve Aksesuarları
63 Kalem Muhtelif Sigorta ve Aksesuarları ihalesi (İKN 2026/266912) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/266912
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/266912 · Sonuç tarihi: 15.04.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Trenturk Raylı Sistemler Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺466.863.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Trenturk Raylı Sistemler Anonim Şirketi — ₺7.380
Trenturk Raylı Sistemler Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Beta Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺11.195
Beta Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺141.726
İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺17.226
KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
63 Kalem Muhtelif Sigorta ve Aksesuarları ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Trenturk Raylı Sistemler Anonim Şirketi, ₺7.380; 2. kısım: Beta Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺11.195; 3. kısım: İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺141.726; 4. kısım: KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺17.226.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 17 Kalem E5000 Muhtelif Elektrik Malzemesi — KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺5.594 (09.04.2026)
- 18 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺10.675 (09.03.2026)
- 105 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Lıghtnıng Power Mühendislik Elektrik Ticaret Limited Şirketi, ₺11.555 (02.04.2026)
- 6 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.700 (01.04.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →