ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriBÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ-KARAYOLLARI KARS 18. DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Karayolları 18 Bölge Müdürlüğü Hizmetlerinde Çalıştırılmak Üzere Yakıt Hariç Şoförlü Pikap Ve Panel Taşıt Kiralanması Taşıma Hizmet Alım İşi tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Üçler Temizlik Yemek Yük Ve Yolcu Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi 569.839,84 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/559574).
- İhale Kayıt No
- 2019/559574
- Kazanan firma
- Üçler Temizlik Yemek Yük Ve Yolcu Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺569.840
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kars
- Sonuç tarihi
- 19.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/559574 · Sonuç tarihi: 19.12.2019
İhalenin konusu
5 Adet Pikap Ve 1 Adet Panel Aracın Yakıt Hariç, Sürücülü Olarak 01.01.2020-31.12.2020 Tarihleri Arasındaki 12 Ay Boyunca Kiralanması
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Pikap | 5 | Adet |
| Panel Aracın Yakıt Hariç, Sürücülü Olarak 01.01.2020-31.12.2020 Tarihleri Arasındaki 12 Ay Boyunca Kiralanması | 1 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Üçler Temizlik Yemek Yük Ve Yolcu Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺644.180.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.