ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/373608) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/373608
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Afyonkarahisar
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/373608 · Sonuç tarihi: 07.09.2020
İhalenin konusu
125 İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerini 6 Araçla Taşıma Merkezi Okullara Günü Birlik Taşıma İŞİ
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺70.680
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺23.064
3. kısım
Akşehir Güven Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺20.460
Akşehir Güven Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺70.680; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺23.064; 3. kısım: Akşehir Güven Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺20.460.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺70.840, Muğla (12.10.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺70.479, Kastamonu (12.10.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺70.980, Isparta (30.11.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →