AYDINLATMA DÜZENLİ BARET VE EL FENERİ SATIN
Giyim ve TekstilAYDINLATMA DÜZENLİ BARET VE EL FENERİ SATIN ihalesi (İKN 2021/310623) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/310623
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/310623 · Sonuç tarihi: 05.08.2021
İhalenin konusu
2 Kısım Aydınlatma Düzenli Baret ve El Feneri
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ulusav Savunma Sanayi ve Danışmanlık Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.601.500.
- İdare hakkında: ALINACAKTIR İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Aydınlatma Düzenli Baret ve El Feneri alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ulusav Savunma Sanayi ve Danışmanlık Anonim Şirketi — ₺121.500 (3 istekli)
Ulusav Savunma Sanayi ve Danışmanlık Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
MY Fora Bilişim Savunma ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi — ₺218.800 (3 istekli)
MY Fora Bilişim Savunma ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
AYDINLATMA DÜZENLİ BARET VE EL FENERİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ulusav Savunma Sanayi ve Danışmanlık Anonim Şirketi, ₺121.500; 2. kısım: MY Fora Bilişim Savunma ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, ₺218.800.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- 2026 Yılı Sağlık Sınıf Çalışanları Giyim Kuşam Alımı — Aydın Grup Endüstriyel İş Kıyafetleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺121.040, İzmir (01.07.2026)
- 2021 Yılı 143 Kalem Temizlik, Tekstil ve Tüketim Malzemesi Alımı — Platex Kimya Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺122.630, Nevşehir (17.03.2021)
- 2025 Yılı Kıyafet Alımı — Kit Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺122.795, Bayburt (21.01.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →