Biyosidal Ürün Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfBiyosidal Ürün Alımı ihalesi (İKN 2021/128203) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/128203
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Melikgazi Belediyesi
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/128203 · Sonuç tarihi: 27.04.2021
İhalenin konusu
2 Kısım 5 Kalem Biyosidal Ürün Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Roksan İlaç Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.717.178.
- İdare hakkında: Melikgazi Belediyesi adına sonuçlanan 16 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Roksan İlaç Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. — ₺124.000
Roksan İlaç Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Roksan İlaç Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. — ₺1.343.600
Roksan İlaç Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Biyosidal Ürün Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Roksan İlaç Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺124.000; 2. kısım: Roksan İlaç Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.343.600.
Melikgazi Belediyesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Dört Ayaklı Parçalı Ahşap Bank, Tekli Fitness Spor Aleti 9'lu, Masalı Kamelya, Platin Ayaklı Lüks Oturma Bankı ve Çöp Sepeti Alımı — Parmosan Peyzaj İnşaat Mobilya ve Plastik İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺147.000 (31.08.2021)
- Wifi Hot Spot İnternet Hizmeti Alımı — Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi, ₺150.417 (25.08.2021)
- Araç Kiralama Hizmeti Alım İşi — Tekten Grup Taahhüt Anonim Şirketi, ₺158.400 (11.01.2021)
- Kompost Makinesi Alımı — GKC Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺159.000 (16.12.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 67 Kalem Tıbbi Sarf Malzemeleri Alımı İhalesi — Vamet Medikal Sağlık Ürünleri ve Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺123.945, Bursa (20.07.2026)
- 54 Kısım 67 Kalem Kit, Kimyasal ve Laboratuvar Malzeme — Kudret Biyoteknolojik Ürünler ve Kimya Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺124.064, Ankara (03.02.2026)
- 20 Kalem Tıbbi Sarf Malzemesi Alımı İhalesi — İnnoderm Medikalürünler Ticaret Anonim Şirketi, ₺123.750, Bursa (13.02.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →