Boji Fabrikası Kauçuk - Aks Kutusu - Çelik Yay ve Hortum Bağlantısı (9 Kalem)
Boji Fabrikası Kauçuk - Aks Kutusu - Çelik Yay ve Hortum Bağlantısı (9 Kalem) ihalesi (İKN 2026/950207) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/950207
- Kısım sayısı
- 4
- İdare
- TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/950207 · Sonuç tarihi: 13.08.2026
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Babacan Endüstri ve Kauçuk Ürünleri İmalatı Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺8.050
Babacan Endüstri ve Kauçuk Ürünleri İmalatı Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Estetik Yay Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺5.660
Estetik Yay Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Avıtech Kauçuk Metal ve Endüstriyel Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺110.120
Avıtech Kauçuk Metal ve Endüstriyel Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
Ecem Makina Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺32.112
Ecem Makina Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Boji Fabrikası Kauçuk - Aks Kutusu - Çelik Yay ve Hortum Bağlantısı (9 Kalem) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Babacan Endüstri ve Kauçuk Ürünleri İmalatı Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺8.050; 2. kısım: Estetik Yay Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺5.660; 3. kısım: Avıtech Kauçuk Metal ve Endüstriyel Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺110.120; 4. kısım: Ecem Makina Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺32.112.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Sürücü Dış Kapı Sol- Sürücü Dış Kapı Sağ-Sürücü İç Kapı (Elektrikli Banliyö Projesi İçin) — İnotra Raylı Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺187.520 (21.08.2026)
- İki Parçalı Baga-Dirsek-Perno-Rotil Pernosu-AKB Civata-AKB Fiberli Somun- Halat- Konık Mıl (Komple) -Konık Manşon-Biyel Kolu- Torsiyon Mili Yatağı- Ara Bağlantı Parçası (06 Elastik Baga Hariç) - Fren Kolu (24 Kalem) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺285.100 (13.08.2026)
- Boji Test Standı — Mukan Grup Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺739.500 (27.08.2026)
- Tüp Demeti — Koyuncu Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.345.000 (19.08.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →