Bölge Binalarının Temizliği, Resepsiyon ve Isı Merkezi Kalorifer Yakım Hizmetleri Alımı İşidir.
Temizlik ve Çevre HizmetleriT.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) 7. Bölge Müdürlüğü Satın Alma Ve Stok Kontrol Servis Müdürlüğü tarafından açılan "Bölge Binalarının Temizliği, Resepsiyon ve Isı Merkezi Kalorifer Yakım Hizmetleri Alımı İşidir." ihalesini Ceylo Events Organizasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 688.963,45 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/623542).
- İhale Kayıt No
- 2020/623542
- Kazanan firma
- Ceylo Events Organizasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺688.963
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Afyonkarahisar
- Sonuç tarihi
- 11.03.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/623542 · Sonuç tarihi: 11.03.2021
İhalenin konusu
01.01.2021-31.12.2021 tarihleri arası 1 yıl süreyle aylık 15 işçi ile yürütülmesi işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ceylo Events Organizasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺158.906.153.
- İdare hakkında: T.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) 7. Bölge Müdürlüğü Satın Alma Ve Stok Kontrol Servis Müdürlüğü adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.