Kamu İhaleleri

TCDD 7 Bölge Müdürlüğü İaşe Merkezinin Afyon İli Merkezinde bulunan işyerlerinde çalışan işçi, kadrolu ve sözleşmeli memur personeline ait iaşe

"TCDD 7 Bölge Müdürlüğü İaşe Merkezinin Afyon İli Merkezinde bulunan işyerlerinde çalışan işçi, kadrolu ve sözleşmeli memur personeline ait iaşe" ihalesinin sonucu (İKN 2020/483711). Kaynak: EKAP.

İhale Kayıt No
2020/483711
Kazanan firma
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
Sözleşme bedeli
₺1.305.331
İstekli sayısı
İl
Afyonkarahisar
Sonuç tarihi
04.01.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/483711 · Sonuç tarihi: 04.01.2021

İhalenin konusu

01.01.2021-31.12.2021 tarihleri arası 1 yıl süreyle 14 personel ile ( Hafta içi 249 gün, cumartesi 50 gün, toplam 299 gün yemek yenecektir.) ortalama 79.207 adet yemek yapım ve dağıtım işidir. (malzeme dahil )

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.