Boru ve Dirsek
İnşaat MalzemeleriBoru ve Dirsek ihalesi (İKN 2026/454406) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/454406
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/454406 · Sonuç tarihi: 24.04.2026
İhalenin konusu
10 Kalemde (90 Metre 57 Adet)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 264 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.283.245.598.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺910.029
İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Oto Metin Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺85.500
Oto Metin Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Boru ve Dirsek ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺910.029; 2. kısım: Oto Metin Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺85.500.
TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TKİ) GARP LİNYİTLERİ İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Sac ve Profil — Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺2.113.425 (22.04.2026)
- Torbalama Tesisi Bunkeri — EA Teknik Mühendislik Makina İnşaat Enerji İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, ₺2.218.400 (18.03.2026)
- Flokülant — Abacı Kimya Limited Şirketi, ₺2.422.000 (18.03.2026)
- Torbalama Tesisleri 1 ve 3 Tesis Hacimsel Esaslı Kömür Torbalama Ekipmanları — Buka Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.730.000 (08.04.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Muhtelif Çapta Betonarme Boru Ve Koruge Boru — Ahmet Uğur TekbaĢ Gıda Tarım Sanayi Ticaret Limited ġirketi, ₺909.346, Konya (15.06.2020)
- ÇÖP KONTEYNERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺908.550, Manisa (26.05.2022)
- Muhtelif Çap ve Ebatlarda Boru alımı işi — Mercan Plastik-Sulama-Peyzaj- İnşaat Malzemeleri İmalat. İhracat. İthalat ve Pazarlama Taahüt Ticaret Limited Şirketi, ₺911.562, Çankırı (27.01.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →