Sac ve Profil
Sac ve Profil ihalesi (İKN 2026/402793) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/402793
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/402793 · Sonuç tarihi: 15.04.2026
İhalenin konusu
17 Kalem – 55.277 kg
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: AS Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺8.950.520.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
AS Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺566.743
AS Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
İnova Steel Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺1.320.521
İnova Steel Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺2.113.425
Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Sac ve Profil ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: AS Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺566.743; 2. kısım: İnova Steel Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.320.521; 3. kısım: Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺2.113.425.
TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TKİ) GARP LİNYİTLERİ İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Boru ve Dirsek — İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺910.029 (24.04.2026)
- Torbalama Tesisi Bunkeri — EA Teknik Mühendislik Makina İnşaat Enerji İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, ₺2.218.400 (18.03.2026)
- Flokülant — Abacı Kimya Limited Şirketi, ₺2.422.000 (18.03.2026)
- Torbalama Tesisleri 1 ve 3 Tesis Hacimsel Esaslı Kömür Torbalama Ekipmanları — Buka Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.730.000 (08.04.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →