BOTAŞ İstanbul İşletme Müdürlüğü 01/01/2021 - 31/12/2022 Yılları Personel ve Vardiya Taşıma
Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) İstanbul İşletme Müdürlüğü (Bölge Müdürlüklerine Bağlı) tarafından açılan "BOTAŞ İstanbul İşletme Müdürlüğü 01/01/2021 - 31/12/2022 Yılları Personel ve Vardiya Taşıma" ihalesini Edip Taşımacılık Gıda Temizlik Ticaret Limited Şirketi 1.943.545 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/550664).
- İhale Kayıt No
- 2020/550664
- Kazanan firma
- Edip Taşımacılık Gıda Temizlik Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.943.545
- İstekli sayısı
- —
- İdare
- Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) İstanbul İşletme Müdürlüğü (Bölge Müdürlüklerine Bağlı)
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 02.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/550664 · Sonuç tarihi: 02.12.2020
İhalenin konusu
Toplam 15 adet 17 kişilik minibüs ile 01.01.2021-31.12.2022 tarihleri arasında 2 (iki) yıl süreli personel taşıma işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Edip Taşımacılık Gıda Temizlik Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺35.943.090.
- İdare hakkında: Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) İstanbul İşletme Müdürlüğü (Bölge Müdürlüklerine Bağlı) adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 11,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Edip Taşımacılık Gıda Temizlik Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →