BOTAŞ İstanbul İşletme Müdürlüğü Sorumluluk Sahasında Muhtelif Yerlerde (Kırklareli, İstanbul, Manisa, Düzce, Sakarya, Zonguldak, Bartın, Karadeniz Ereğli) Boru Hattı Rehabilitasyon İşlerinin Yapılması
İnşaat / Yapım İşleriBoru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) İstanbul İşletme Müdürlüğü (Bölge Müdürlüklerine Bağlı) tarafından açılan "BOTAŞ İstanbul İşletme Müdürlüğü Sorumluluk Sahasında Muhtelif Yerlerde (Kırklareli, İstanbul, Manisa, Düzce, Sakarya, Zonguldak, Bartın, Karadeniz Ereğli) Boru Hattı Rehabilitasyon İşlerinin Yapılması" ihalesini Sert İnşaat San ve Tic Ltd Şti 3.039.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/213176).
- İhale Kayıt No
- 2020/213176
- Kazanan firma
- Sert İnşaat San ve Tic Ltd Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺3.039.000
- İstekli sayısı
- —
- İdare
- Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) İstanbul İşletme Müdürlüğü (Bölge Müdürlüklerine Bağlı)
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 26.06.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/213176 · Sonuç tarihi: 26.06.2020
İhalenin konusu
BOTAŞ İstanbul İşletme Müdürlüğü Sahasında Güzergah Temizliği, 36 inç 2000 mtül İzolasyon Yenileme, 16 inç 18 adet, 36 inç 86 adet Korozyonlu Nokta Tamiri İşidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺3.039.000 — Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) İstanbul İşletme Müdürlüğü (Bölge Müdürlüklerine Bağlı) adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 4 ihalede ortalamayla (2.902.676,4 ₺) benzer düzeyde.
- İdare hakkında: Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) İstanbul İşletme Müdürlüğü (Bölge Müdürlüklerine Bağlı) adına sonuçlanan 9 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 10,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Sert İnşaat San ve Tic Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →