Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Çocuk Bakımevi Şube Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde Çocuk Bakıcısı (Bakıcı Anne), Yemek Hazırlama ve Dağıtım Ve Temizlik Hizmetleri
Yemek ve Konaklama HizmetleriDevlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından açılan "Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Çocuk Bakımevi Şube Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde Çocuk Bakıcısı (Bakıcı Anne), Yemek Hazırlama ve Dağıtım Ve Temizlik Hizmetleri" ihalesini Oytun Temizlik Emlak ĠnĢaat Gıda Otomotiv Ticaret Limited ġirketi 928.948,32 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/449869).
- İhale Kayıt No
- 2019/449869
- Kazanan firma
- Oytun Temizlik Emlak ĠnĢaat Gıda Otomotiv Ticaret Limited ġirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺928.948
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 04.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/449869 · Sonuç tarihi: 04.12.2019
İhalenin konusu
Çocuk Bakıcısı (Bakıcı Anne), Yemek Hazırlama ve Dağıtım ve Temizlik Hizmetleri Alımı İşinin 21 İşçi (14 Bakıcı Anne, 1 Aşçı, 1 Aşçı Yardımcısı, 2 Aşçı Çırağı, 1 Bulaşıkçı, 2 Temizlikçi) İle 02 Ocak- 31 Aralık 2020 Tarihleri Arasıdır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺928.948 — Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı adına Yemek ve Konaklama Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (4.515.034,4 ₺) %79 altında.
- İdare hakkında: Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 26 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.