Kamu İhaleleri

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve Bağlı Tesislerinin Elektrik Enerjisi Alımı

Yakıt, Elektrik ve Enerji

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından açılan "Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve Bağlı Tesislerinin Elektrik Enerjisi Alımı" ihalesini Ic İçtaş Elektrik Toptan Satış Ve Tic AŞ 875.081,59 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/379936).

İhale Kayıt No
2020/379936
Kazanan firma
Ic İçtaş Elektrik Toptan Satış Ve Tic AŞ
Sözleşme bedeli
₺875.082
İstekli sayısı
İl
Ankara
Sonuç tarihi
10.09.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/379936 · Sonuç tarihi: 10.09.2020

İhalenin konusu

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve Bağlı Tesislerinin (Etlik Tesisleri ve TAKK Dairesi Tesislerinin) 01.09.2020 / 31.12.2020 tarihleri arası ihtiyacı olan 1.700.000 kWh elektrik enerjisinin alım işi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Ic İçtaş Elektrik Toptan Satış Ve Tic AŞ firmasının kazandığı diğer ihaleler →