DSİ 1Bölge Müdürlüğü Personel Taşıma İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriBölge Müdürlüğü-1.Bölge Bursa Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından açılan "DSİ 1Bölge Müdürlüğü Personel Taşıma İşi" ihalesini Sınırlı Sorumlu 142 Nolu Kestel Servis Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi 724.386 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1854238).
- İhale Kayıt No
- 2025/1854238
- Kazanan firma
- Sınırlı Sorumlu 142 Nolu Kestel Servis Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi
- Sözleşme bedeli
- ₺724.386
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Bursa
- Sonuç tarihi
- 12.02.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1854238 · Sonuç tarihi: 12.02.2026
İhalenin konusu
1.Kısım İş Bursa - Sabah 31 Sefer, Akşam 24 Sefer 2.Kısım İş Yalova - Sabah 1 Sefer, Akşam 1 Sefer 2026 Yılı İçin 251 Gün Olarak
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (7 istekli) %29 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺724.386 — Bölge Müdürlüğü-1.Bölge Bursa Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (23.472.709,4 ₺) %97 altında.
- Kazananın karnesi: Sınırlı Sorumlu 142 Nolu Kestel Servis Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺15.971.459.
- İdare hakkında: Bölge Müdürlüğü-1.Bölge Bursa Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 24 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 19 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhalekap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.