DSİ 23 Bölge Müdürlüğü (Kastamonu) Ve DSİ 234 Şube Müdürlüğü (Karabük) Personel Servis
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriDSİ 23 Bölge Müdürlüğü (Kastamonu) Ve DSİ 234 Şube Müdürlüğü (Karabük) Personel Servis ihalesi (İKN 2021/662917) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/662917
- Kısım sayısı
- 3
- İdare
- Bölge Müdürlüğü-23.Bölge Kastamonu Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü
- İl
- Kastamonu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/662917 · Sonuç tarihi: 28.12.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Bölge Müdürlüğü-23.Bölge Kastamonu Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 23 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 12,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺162.328 (3 istekli)
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺85.528 (3 istekli)
3. kısım
SS 40 Nolu Karabük Oto Mot Taş Koop — ₺238.080 (1 istekli)
SS 40 Nolu Karabük Oto Mot Taş Koop firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
DSİ 23 Bölge Müdürlüğü (Kastamonu) Ve DSİ 234 Şube Müdürlüğü (Karabük) Personel Servis ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺162.328; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺85.528; 3. kısım: SS 40 Nolu Karabük Oto Mot Taş Koop, ₺238.080.
Bölge Müdürlüğü-23.Bölge Kastamonu Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- DSİ 233 Şube Müdürlüğü / Bartın Personel taşıma hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet 2017 model ve üzeri, en az 27+1 kişilik 2 Şoförlü Otobüs kiralanması işi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺232.870 (30.11.2021)
- Kastamonu Taşköprü Hızar Göleti ve Sulaması Proje Yapımı — Su Pro Mühendislik Müşavirlik İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺500.000 (05.10.2021)
- 23 Bölge Doğal Afet ve Taşkın Hasarları Onarımı (Kastamonu Taşköprü İlçe Merkezi Gökırmak) — Hürol Turizm Taahhüt Gıda İnşaat ve Hayv.Ltd.Şti., ₺739.400 (22.06.2021)
- 23 Bölge YAS Rasat Kuyuları Uzaktan Seviye ve Kalite İzleme Teçhizatı — Elektrovizyon Otomasyon Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺746.500 (28.12.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Yağcıoğulları Ulaşım Zahire Gıda Sanve Tic Ltd Şti, ₺162.344, Kütahya (20.09.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Beşikdüzü Birlik Taşımacılık İnşaat Turizm Temizlik Ve Yemekhane Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti., ₺162.504, Trabzon (02.09.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺161.980, Adıyaman (18.08.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →