DSİ 233 Şube Müdürlüğü / Bartın Personel taşıma hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet 2017 model ve üzeri, en az 27+1 kişilik 2 Şoförlü Otobüs kiralanması işi
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri"DSİ 233 Şube Müdürlüğü / Bartın Personel taşıma hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet 2017 model ve üzeri, en az 27+1 kişilik 2 Şoförlü Otobüs kiralanması işi" ihalesinin sonucu (İKN 2021/646483). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2021/646483
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺232.870
- İstekli sayısı
- 6
- İdare
- Bölge Müdürlüğü-23.Bölge Kastamonu Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü
- İl
- Kastamonu
- Sonuç tarihi
- 30.11.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/646483 · Sonuç tarihi: 30.11.2021
İhalenin konusu
365 günlüğüne 1 adet en az 2017 model 27+1 kişilik 2 şöförlü otobüs, yıllık 40.150 km
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 6 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamayla (5,8 istekli) benzer düzeyde.
- İdare hakkında: Bölge Müdürlüğü-23.Bölge Kastamonu Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 19 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 15,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.