ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Elektrik EkipmanlarıELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/725375) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/725375
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Erzurum
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/725375 · Sonuç tarihi: 18.02.2020
İhalenin konusu
Şehir Hastanesi İçin 28 Kalem Elektrik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺2.745
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺20.830
3. kısım
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş — ₺153.849
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.745; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺20.830; 3. kısım: İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş, ₺153.849.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- 6 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.700, Eskişehir (01.04.2026)
- 18 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.900, Eskişehir (05.03.2026)
- Termostat Ucu, Turbo Havalandırma, Tıj ve Kablo Alımı (6 Kalem) — Alsancak Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺2.445 (28.07.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →