ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Elektrik EkipmanlarıELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/406303) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/406303
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Manisa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/406303 · Sonuç tarihi: 30.09.2020
İhalenin konusu
43 Kalem Elektrik Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Iğnak Dayanıklı Tüketim Malları Elektrik Elektronik Dondurma Şekerleme Kömür İnşaat Ticaret Limited Şirketi — ₺85.051
Iğnak Dayanıklı Tüketim Malları Elektrik Elektronik Dondurma Şekerleme Kömür İnşaat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Ferkom Elektrik Elektronik Mak.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şt — ₺236.765
Ferkom Elektrik Elektronik Mak.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şt firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Iğnak Dayanıklı Tüketim Malları Elektrik Elektronik Dondurma Şekerleme Kömür İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺85.051; 2. kısım: Ferkom Elektrik Elektronik Mak.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şt, ₺236.765.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- Yedek Parça ve Akü Alımı İşi — Sader İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti., ₺85.870, Gaziantep (20.08.2021)
- 2 Adet Vakumlu Tip Jeneratör Kesicisi Alımı, Montajı ve Devreye Alınması İşi — ABB Power Grids Turkey Elektrik Sanayi Anonim Şirketi, ₺89.000 (22.07.2020)
- On (10) Kısım Lastik, Akü Ve Yedek Parça Alımı — İlçi Kardeşler Tarım Ürn. Oto Yedek Parça İth İhr Ltd.Ş, ₺79.280, Şırnak (07.07.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →