Exproof LED Floresan Armatür ve Exproof LED Projektör Temini
Elektrik EkipmanlarıExproof LED Floresan Armatür ve Exproof LED Projektör Temini ihalesi (İKN 2025/2171671) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/2171671
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Zonguldak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2171671 · Sonuç tarihi: 18.03.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ekspro Elektrik Malzemeleri İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺143.280.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ekspro Elektrik Malzemeleri İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺127.160
Ekspro Elektrik Malzemeleri İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
As Mekatronik Mühendislik Makine Otomasyon Yazılım Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi — ₺1.628.100
As Mekatronik Mühendislik Makine Otomasyon Yazılım Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Exproof LED Floresan Armatür ve Exproof LED Projektör Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ekspro Elektrik Malzemeleri İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺127.160; 2. kısım: As Mekatronik Mühendislik Makine Otomasyon Yazılım Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, ₺1.628.100.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- Elektrik Malzemeleri — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺132.000, Tekirdağ (30.07.2026)
- ELEKTRİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺132.502, Burdur (05.03.2021)
- 11 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — DİMSA Raylı Sistemler Otomotiv ve Savunma Sanayi Limited Şirketi, ₺132.600, Eskişehir (31.03.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →