Giresun İli Görele İlçesi 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Engelli Öğrencilerin Rehber Personel İle Birlikte Taşıma Hizmeti Alımı İşi
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri"Giresun İli Görele İlçesi 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Engelli Öğrencilerin Rehber Personel İle Birlikte Taşıma Hizmeti Alımı İşi" ihalesinin sonucu (İKN 2021/421859). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2021/421859
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺422.730
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Giresun
- Sonuç tarihi
- 01.09.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/421859 · Sonuç tarihi: 01.09.2021
İhalenin konusu
Giresun İli Görele İlçesinde 06/09/2021-17/06/2022 Tarihler Arasında Engelli Öğrencilerin 4 Taşıma Merkezi Okula 5 Servis Aracı ve 5 Rehber Personel İle Birlikte Taşıma Hizmeti Alımı İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (6 istekli) %67 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺422.730 — Görele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 5 ihalede ortalamanın (568.051,6 ₺) %26 altında.
- İdare hakkında: Görele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.