Görele İlçesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Engelli Öğrencilerin Rehber Personel İle Birlikte Taşıma Hizmeti Alımı İşi
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri"Görele İlçesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Engelli Öğrencilerin Rehber Personel İle Birlikte Taşıma Hizmeti Alımı İşi" ihalesinin sonucu (İKN 2020/372202). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2020/372202
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺364.650
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Giresun
- Sonuç tarihi
- 27.08.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/372202 · Sonuç tarihi: 27.08.2020
İhalenin konusu
Görele İlçesinde 31/08/2020-18/06/2021 tarihler arasında Engelli Öğrencilerin 4 Taşıma Merkezi Okula 5 Servis Aracı Ve 5 Rehber Personel İle Birlikte Taşıma Hizmeti Alımı İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺364.650 — Görele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 8 ihalede ortalamanın (555.992,1 ₺) %34 altında.
- İdare hakkında: Görele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 11 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.