Kamu İhaleleri

Giresun İli Görele İlçesi 425 Taşımalı İlk ve Ortaokul Öğrencisinin Taşıma Merkezi Seçilen 9 Taşıma Merkezi Okula 12/09/2022- 16/06/2023 Tarihleri Arası 180 İş Günü 46 Araç İle Günübirlik Taşıma İşi

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

Giresun İli Görele İlçesi 425 Taşımalı İlk ve Ortaokul Öğrencisinin Taşıma Merkezi Seçilen 9 Taşıma Merkezi Okula 12/09/2022- 16/06/2023 Tarihleri Arası 180 İş Günü 46 Araç İle Günübirlik Taşıma İşi ihalesi (İKN 2022/719631) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2022/719631
Kısım sayısı
2
İl
Giresun

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/719631 · Sonuç tarihi: 06.09.2022

İhalenin konusu

Milli Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Giresun İli Görele İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Taşıma Kapsamına Alınan Öğrencilerin Taşıma Merkezi Okula 46 Araçla 180 İş Günü Taşınması Hizmet Alım İşi.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Uğur Gıda İnşaat Nak.Teks.ve Tur.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺1.263.420 (3 istekli)
Uğur Gıda İnşaat Nak.Teks.ve Tur.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺157.320 (3 istekli)