Kamu İhaleleri

Giresun İli Görele İlçesi 466 Taşımalı Ortaöğretim ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisinin Taşıma Merkezi Seçilen 7 Taşıma Merkezi Okula 13/09/2021-17/06/2022 Tarihleri Arası 178 İş Günü 47 Araç İle Günübirlik Taşıma İşi

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

Giresun İli Görele İlçesi 466 Taşımalı Ortaöğretim ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisinin Taşıma Merkezi Seçilen 7 Taşıma Merkezi Okula 13/09/2021-17/06/2022 Tarihleri Arası 178 İş Günü 47 Araç İle Günübirlik Taşıma İşi ihalesi (İKN 2021/452353) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2021/452353
Kısım sayısı
2
İl
Giresun

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/452353 · Sonuç tarihi: 10.09.2021

İhalenin konusu

MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Giresun İli Görele İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Taşıma Kapsamına Alınan 466 Öğrencilerin Taşıma Merkezi Okula 47 Araçla 178 İş Günü Taşınması Hizmet Alım İşi.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
O.Y.B. Turizm İnşaat - Gıda - Otomotiv - Petrol -Tem. San Tic Ltd Şti — ₺540.230 (3 istekli)
O.Y.B. Turizm İnşaat - Gıda - Otomotiv - Petrol -Tem. San Tic Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
Uğur Gıda İnşaat Nak.Teks.ve Tur.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺1.248.670 (3 istekli)
Uğur Gıda İnşaat Nak.Teks.ve Tur.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →