Gülhane EAH KVC İhtiyacı 62 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfGülhane EAH KVC İhtiyacı 62 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2020/340809) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/340809
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/340809 · Sonuç tarihi: 25.12.2020
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Eğitim Ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 43 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺205.073
2. kısım
Orakcı Bio Medikal Bilgisayar Ve Telekomünikasyon Sistemleri Kozmetik Parfümeri Gıda Ve Tekstil Ürünleri Ticaret Limited Şirketi — ₺91.221
Orakcı Bio Medikal Bilgisayar Ve Telekomünikasyon Sistemleri Kozmetik Parfümeri Gıda Ve Tekstil Ürünleri Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Gülhane EAH KVC İhtiyacı 62 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺205.073; 2. kısım: Orakcı Bio Medikal Bilgisayar Ve Telekomünikasyon Sistemleri Kozmetik Parfümeri Gıda Ve Tekstil Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, ₺91.221.
Eğitim Ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 11 Kalem Yedek Parça Ve Oksijen Tüpü — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺142.800 (15.02.2022)
- Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Muhtelif Kliniklerin İhtiyacı 10 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı — Piromed Laboratuvar Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺137.187 (08.12.2021)
- Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çeşitli Klinikler İhtiyacı 46 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Tekmed Sağlık Ürünleri İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti., ₺273.600 (01.12.2020)
- Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İhtiyacı 10 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Pera Medikal Anonim Şirketi, ₺108.978 (05.07.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerinin İhtiyacı Olan 31 Kalem Diş Sarf Malzeme Alımı İşi — Akme Diş Deposu Limited Şirketi, ₺205.220, Diyarbakır (08.01.2026)
- 12 Kısım Cerrahi Alet Alımı — Oreon Medikal Ticaret Anonim Şirketi, ₺204.800, Tokat (01.12.2021)
- 125 Kalem Kırtasiye Malzemesi, Medikal Sarf ve Mefruşat Alımı — İnnoderm Medikal Ürünler Ticaret Anonim Şirketi, ₺205.353, Kocaeli (13.01.2022)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →