Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 11 Kalem Yedek Parça Ve Oksijen Tüpü
Araç ve Taşıma EkipmanlarıGülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 11 Kalem Yedek Parça Ve Oksijen Tüpü ihalesi (İKN 2021/846433) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/846433
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/846433 · Sonuç tarihi: 15.02.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Eğitim Ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 43 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺142.800 (1 istekli)
2. kısım
GMS Medikal Eğitim ve İnşaat Anonim Şirketi — ₺5.980 (1 istekli)
GMS Medikal Eğitim ve İnşaat Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 11 Kalem Yedek Parça Ve Oksijen Tüpü ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺142.800; 2. kısım: GMS Medikal Eğitim ve İnşaat Anonim Şirketi, ₺5.980.
Eğitim Ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Muhtelif Kliniklerin İhtiyacı 10 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı — Piromed Laboratuvar Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺137.187 (08.12.2021)
- Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İhtiyacı 10 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Pera Medikal Anonim Şirketi, ₺108.978 (05.07.2021)
- Gülhane EAH KVC İhtiyacı 62 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺205.073 (25.12.2020)
- Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Biyomedikal Birimi İhtiyacı 35 Kısım 40 Kalem Yedek Parça Alımı — Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺65.592 (12.01.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünün Görev Alanlarında Kullanılmak Üzere Elektrik, Kaynak, Muhtelif ve Marangoz Malzemeleri Alımı İşi — NBA Otomotiv İnşaat Gıda Temizlik Turizm Geri Dönüşüm Danışmanlık Yönlendirme Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺145.000, İzmir (20.07.2026)
- Lastik Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺145.100, Mardin (24.12.2020)
- Muhtelif Lastik ve Jant Mal Alım İşi — Kamersan Otomotiv İthalat ve İhracat San Tic Ltd Şti, ₺145.530, Ankara (01.09.2020)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →