Hastane İdari Yöneticiliği 22 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
Mobilya ve DöşemeHastane İdari Yöneticiliği 22 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2022/569938) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/569938
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sivas
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/569938 · Sonuç tarihi: 16.09.2022
İhalenin konusu
22 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Uygulama Araştırma Merkezi Yükseköğretim Kurumları Sivas Cumhuriyet Üniversitesi adına sonuçlanan 89 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺118.050 (3 istekli)
2. kısım
AS Göktuğ Temizlik Taşımacılık Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺220.175 (3 istekli)
AS Göktuğ Temizlik Taşımacılık Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Hastane İdari Yöneticiliği 22 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺118.050; 2. kısım: AS Göktuğ Temizlik Taşımacılık Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺220.175.
Uygulama Araştırma Merkezi Yükseköğretim Kurumları Sivas Cumhuriyet Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Hastane Muhtelif Birimleri İçin 4 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı — AVM Sağlık Hizmetleri San.ve Dış Tic Ltd.Şti., ₺140.000 (11.11.2021)
- 2022 Yılı Araç Kiralama Hizmeti Alımı — Sivas Star Tur Taşımacılık Otomotiv Turizm İnşaat Gıda İthalat İhracat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺68.400 (31.12.2021)
- Göz Hastalıkları AD 16 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — NS Sağlık Hizmetleri İlaç Opt. Otom. İnş.Taah. İml. İth. İhr. Tic. ve San. Ltd. Şti., ₺171.350 (26.10.2022)
- Merkezi Sterilizasyon Malzeme Alımı — Hijyen Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺32.940 (29.09.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Laboratuvar, Atölye Elektrik / Elektronik Cihaz ve Ekipmanı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺118.000, Sivas (07.07.2026)
- Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerinde Kullanılmak Üzere 2020 Yılı 72 Kalem Mutfak Malzemesi Mal Alım İşi — Hüner Endüstriyel Mutfak Ekipmanları San.Ve Tic.Td.Şti, ₺118.311, Kars (25.09.2020)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Çağrı Temizlik Maddeleri Ticaret Ltd.Şti., ₺117.700, Samsun (15.01.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →