Hastane Muhtelif Birimleri İçin 4 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfHastane Muhtelif Birimleri İçin 4 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesi (İKN 2021/450593) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/450593
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sivas
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/450593 · Sonuç tarihi: 11.11.2021
İhalenin konusu
4 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: AVM Sağlık Hizmetleri San.ve Dış Tic Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺283.200.
- İdare hakkında: Uygulama Araştırma Merkezi Yükseköğretim Kurumları Sivas Cumhuriyet Üniversitesi adına sonuçlanan 64 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
AVM Sağlık Hizmetleri San.ve Dış Tic Ltd.Şti. — ₺140.000 (2 istekli)
AVM Sağlık Hizmetleri San.ve Dış Tic Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti. — ₺323.230 (1 istekli)
Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Hastane Muhtelif Birimleri İçin 4 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: AVM Sağlık Hizmetleri San.ve Dış Tic Ltd.Şti., ₺140.000; 2. kısım: Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti., ₺323.230.
Uygulama Araştırma Merkezi Yükseköğretim Kurumları Sivas Cumhuriyet Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Tıbbi Malzeme Deposu İçin 24 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Tacho-MED Medikal Sağlık Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺104.000 (24.02.2026)
- 2022 Yılı Araç Kiralama Hizmeti Alımı — Sivas Star Tur Taşımacılık Otomotiv Turizm İnşaat Gıda İthalat İhracat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺68.400 (31.12.2021)
- 2021 Yılı Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi Hijyenik Klima Sistemlerinin Yıllık Bakım Ve Onarım İşi — Mizan Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺239.800 (04.03.2021)
- Merkezi Sterilizasyon Malzeme Alımı — Hijyen Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺32.940 (29.09.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 2026 Yılı 65 Kısım Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı — Ceymed Özel Sağlık Hizmetleri Medikal Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺139.988, Manisa (21.04.2026)
- CERRAHİ İPLİK SATIN ALINACAKTIR — Ceylan Med Tıbbi Ürünler İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, ₺140.019, Kocaeli (30.03.2022)
- CERRAHİ ALETLER SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺139.770, Konya (30.06.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →